UWE CREMERING

iF International Forum Design – generalinis direktorius.

Vokietija. 

2021 m. balandžio mėn. Uwe Cremering tapo naujuoju „iF International Forum Design“ („iF Design“) generaliniu direktoriumi. Prieš tai jis buvo vienos iš svarbiausių pasaulyje ausinių ir mikrofonų gamintojų „Sennheiser electronic“ PRO srities vadovų komandos dalis. 

Nuo 2001 m., eidamas įvairias pareigas, pradedant žiniasklaidos vadovu ir pasaulinės rinkodaros komunikacijos direktoriumi, baigiant „AMBEO Immersive Audio“ direktoriumi ir dukterinės įmonės „Dear Reality“ generaliniu direktoriumi, jis padėjo skatinti 3D garso verslo plėtrą. Nuo pat savo karjeros pradžios, dar 1998 m. dirbant Hanoverio projekto „EXPO 2000“ žiniasklaidos vadovu, tokios temos, kaip skaitmeninimas, verslo plėtra, inovacijos ir dizainas buvo jo sėkmingos verslinės veiklos centre ir bus svarstomos tol, kol Uwe užims generalinio direktoriaus poziciją „iF Design”.

Hanoveryje įsikūrusi „iF International Forum Design GmbH“ yra viena pirmaujančių pasaulyje nepriklausomų dizaino institucijų. Nuo 1954 m. ji kasmet rengia „iF DESIGN AWARD“, kas jau yra tapę didžiausiu ir prestižiškiausiu dizaino apdovanojimu pasaulyje (kasmet pateikiama apie 10 000 pasiūlymų iš maždaug 60 šalių). „iF Design“ turi dukterinių įmonių Kinijoje, Kinijos Respublikoje Taivane ir Pietų Korėjoje. Taip pat yra atstovybių Brazilijoje, Japonijoje, Italijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose ir Turkijoje. „IF Design Foundation“ yra vienintelis „iF International Forum Design GmbH“ akcininkas.