LONNY VAN RYSWYCK

„Atelier NL“ įkūrėja, dizainerė ir dėstytoja

Nyderlandai

Lonny van Ryswyck yra dizaino studijos „Atelier NL“ bendrasavininkė kartu su kūrybos partnere Nadine Sterk. „Atelier NL“ tiki, kad dizainas gali sujungti vietos bendruomenes su juos supančiais vertingais ištekliais. Šio kūrybinio tandemo darbas tyrinėja vietinio tiekimo ir gamybos galimybes, daugiausia dėmesio skiriant žemei bei ant jos randamoms subtilybėms. 

Siekdama pasidalinti unikalia „Atelier NL“ dizaino filosofija bei patirtimi, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas žaliavoms, atsakingai gamybos praktikai ir geram meistriškumui, Lonny van Ryswyck dėsto Eindhoveno dizaino akademijoje ir skaito paskaitas bei seminarus visame pasaulyje.

 „Atelier NL“  dizaino (ir jo edukacijos) epicentru laiko bendruomenės įsitraukimo ir visuomenės dalyvavimo elementą, kur panaudojami vietos ištekliai ir sutelkiamas dėmesys į žmonių ir jų aplinkos ryšį. „Atelier NL“ kviečia „mąstyti globaliai ir tyrinėti lokaliai“ tam, kad būtų galima įgyvendinti naujas dizaino strategijas darbe ir kasdieniame gyvenime.